KONST / Litografier / Färglitografi 15792028
nr 1579 2028
Georges Braque
(1882-1963), Frankrike
Signerad, numrerad 40/75. Färglitografi, bildmått: 43x52 cm, yttermått inklusive ram: 69x75 cm
måndag 20 november 2023
kl 19:12:17
20 nov
Georges Braque
Läs mer om Georges Braque